Üliõpilastele

 

Eesti NATO Ühingu üheks prioriteediks on tegeleda noorte ekspertide ja üliõpilastega. Just sellele sihtrühmale korraldame kaks korda aastas mahukaid ja kõrgetasemelisi konverentse. Noortele ehk kuni 30 aastastele ekspertidele ja üliõpilastele korraldab EATA kaks korda aastas suuremaid konverentse. Kevadel, tavaliselt märtsi lõpus-aprilli alguses, toimub NATO-EL ümarlaud Eestis ning sügisel, tavaliselt novembri alguses, toimub Balti-Vene noortefoorum, mis rotatsiooni korras leiab igal aastal aset ühes Balti riigi pealinnas.

 

Alates 2013 oleme korraldanud rahvusvahelist NATO-EL ümarlauda, mis toimub traditsiooniliselt Eestis. Esimene päev viiakse läbi Tallinnas ning seejärel sõidetakse Saka Mõisa Lääne-Virumaale, kus toimub tihe töö ja arutelu erinevatel NATO ja Euroopa Liidu teemadel.

 

Alates 2011 oleme korraldanud Balti-Vene Noortefoorumit (BRYF – Baltic Russia Youth Forum), mis toimub igal aastal erineva Balti riigi pealinnas, Tallinnas, Riias või Vilniuses. Tegemist on vääga kõrgetasemeliste esinejatega ja huvitava mitmepäevase konverentsiga, kuhu tulevad kokku noored eksperdid ja üliõpilased Balti riikidest ja Venemaalt. Esinejaid oleme kutsunud aga ka teistest riikidest.

 

Loe täpsemalt noortekonverentside kohta:

 

BRYF

NATO-EL ümarlaud