Loomekonkurss “Tunne riigikaitse ajalugu” II osa – tähtaeg 30.09.2018

21/08/2018 - 29/09/2018
All DayTerve päevВесь день


Kas oled huvitatud meie riigi ajaloost ja erinevatest tähtsatest kohtadest? Vabal ajal meeldib looduses liikuda? Otsid uusi kohti, mida avastada? Kui see kõik tekitas uudishimu, siis see konkurss on just Sinu jaoks. Nimelt soovib Eesti NATO Ühing Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kaitseministeeriumi, Noorte Kotkaste ja Kodutütarde ning Eesti Sõjamuuseumiga välja kuulutada Loomekonkursi II osa. Konkursile on oodatud kõik huvilised olenemata vanuseklassist. Ülesandeks on välja mõelda huvitavaid orienteerumiskaarte, mida konkursi lõppedes saaksid kasutada erinevad Eesti koolid, et teha oma tunde veel põnevamaks. Lisaks on see võimalus saada teada rohkem oma kodukohast või on võimalus üldse sõita teise Eesti otsa ja avastada sealseid paiku.

Loomekonkursi esimese osa raames tuleb kiita võitjatöid! Karel Udras ja Kahru Männik Tartumaalt. Tööga saab tutvuda SIIN.
Kohtla-Järve Maleva Põhikooli 8-kl.õpilased: Jevgeni Orehhov, Kirill Sorokin, Vladlen Pokrova. Tööga saab tutvuda SIIN.

Täpsem info on olemas reklaamis ning kindlasti ei puudu ka auhinnad. Sellel korral on auhindadeks võitjameestkonnale kiirpildikaamerad Fujifilm Instax mini 9, võimalus on minna külastama Eesti Sõjamuuseumi koos piduliku vastuvõtuga, omalt poolt lisab meened ka Eesti NATO Ühing.

Tehtud tööd palume saata aadressile info@eata.ee hiljemalt 30.septembriks.

Lisainformatsioon: info@eata.ee

 

 

LOOMEKONKURSS II OSA