Ajateenijate blogid

Ajateenijate blogi peavad kaks noort inimest, Laura Toodu ja Karl-Sander Sempelson, kes kirjutavad oma elust ja kogemustest ajateenistuses perioodil oktoober 2016-mai 2017.

 

Laura on 23-aastane Pärnust pärit neiu, kes teenib Tapal staabi- ja sidekompaniis. Ta lõpetas möödunud suve hakul Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse eriala. Tulevikus plaanib Laura astuda kindlasti ka magistrisse, kuid konkreetne valik on veel lahtine. Vabal ajal meeldib veeta aega oma sõprade ja lähedastega. Ülejäänud aja naudib meelepärase kirjanduse lugemist ja spordi tegemist nagu jõusaal ja jooksmine.

 

Karl-Sander on 19-aastane Eesti Vabariigi meessoost kodanik, kes teenib Tapal Pioneeripataljonis ning läbib Jõhvis Viru jalaväepataljonis ka erialakursuse. Ta peab end samasuguseks teenistujaks nagu kõik teised mehed ja naised, kes aega teenivad. Enne ajateenistusse tulekut asus ta õppima Tallina Tehnikaülikooli keskkonnatehnika erialale. Terve elu on ta tegelenud kestvust nõudvate spordialadega, lemmikuteks ujumine ja orienteerumine. Enda kohta on ta öelnud, et ei pea end väga suureks tuupuriks, kuid kõik, mis vaja, on enamasti korralikult tehtud.

 

Ajateenijate blogid leiab vasakul asuvast menüüst.